Full Discography : Murder Made God

379

DOWNLOAD-> UL | RG

 • Albums

(2011) Promo 2011
(2013) Irreverence

Genre : Technical/Brutal Death Metal
Origin : Greece
Quality: 320kbps
last.fmRelated Articles & Comments

 • fuckin sick brutal technical deathcore from greece…son yunan faciasi Rotting Christ in ardindan boyle mukemmel bir is gelecegini dusunmuyordum. daha giriste vuruyor. acayip derecede whitechapel e benziyor. benim gibi sert teknik isleri sevenlerdenseniz kacirmayin derim… sahsen ben ilk 10uma aldim.

  girlindeath July 3, 2013 8:59 pm
 • Sabah Sabah bana kouk olan bu albüm ile ilgili ufak notlar paylaşacağım. albümdeki aksak ritmler albümü başlı başına güzel ve dinlenir kılmaya (nazarımda) yetiyor. Deathcore işçiliğininde ince ince işlendiği muhtşemlik seviyesinde bir death metal albüm (genel anlamda).
  Albümdeki şarkıların enerjisi hep aynı ve bu da sizi sıkmadan ilerletiyor. Uzun ama çok uzun zamandır böyle bir albüm dinlemiyordum. Bütün günümü bu albümü dinlemekle geçireceğim.

  keepsoul July 4, 2013 8:03 am
 • The Endless Void Of Human Hunger
  bu şarkıyı özellikle dinlemenizi istiyorum!

  keepsoul July 4, 2013 8:04 am
 • Napmış bu adamlar böyle ya. Üstteki yorumlarda her şeyi anlatılmış zaten.

  koralp8 July 6, 2013 12:19 pm

Leave a Comment

Popular tags

alternative metal alternative rock black metal BLUES-ROCK death metal doom metal electronic Experimental Hard Rock heavy metal indie-rock melodic death metal metalcore post-hardcore post-rock progressive metal Progressive Rock Psychedelic Rock stoner rock Thrash Metal